O podniku

Podnik byl založen v roce 1994 panem Dr. h.c. Michalem J. L. Mejzlíkem.
Při své činnosti vychází naši pracovníci z bohatých a dlouholetých zkušeností zakladatele firmy. Jeho znalosti a zkušenosti jsou podloženy vzděláním v oboru.

Provádíme návrhy, zaměření, výrobu a realizaci hřbitovní architektury jako například pomníků a památníků, hrobů urnových, jednoduchých i dvojitých.
Starší hroby a pomníky též rekonstruujeme a opravujeme i na místě bez demontáže.
Nabízíme objednávkový prodej váz, svítilen a uren v provedení z přírodního kamene, nerezu a mědi.

Krása a trvanlivost kamene předurčuje tento přírodní materiál také pro použití v interiéru a exteriéru.
Pro naše zákazníky vyrábíme krby, parapety, pracovní desky kuchyňských linek i koupelnové doplňky.
Obkládáme kamenem stěny, schody, pokládáme dlažby a snažíme se splnit všechna reálná přání a představy našich zákazníků.

V letošním roce mladý pan Michal J. L. Mejzlík II. oslaví své deváté narozeniny a po zralé úvaze se rozhodl pokračovat v práci svého otce a to jak ve zpracování kamene, tak i ve správě a provozování rodinných realit.

Jeden z vánočních dárků roku 2018 byl velmi netradiční, mezi stolním fotbalem a krabicemi lega byla úhlová bruska s regulací otáček a přídavným vodním chlazením od firmy Metabo, dále gumová zástěra a sada diamantových brusných kotoučů s upnutím na suchý zip. Jistě sen každého jedenáctiletého chlapce :-). No a tak jsem vyleštil svoji první boční plochu desky, pod dozorem svého otce a výsledek by zahanbil leckterého starého brusiče..

 

S velikou radostí Vám tedy můžeme sdělit, že náš podnik má v jeho osobě svoji budoucnost zajištěnou.

A tak už probíhá zaškolování do problematiky zpracování kamene a také praktická výuka...

 Nová posila do našich řad
 - mostová pila Achilli AFR 300C s pojezdem 3000mm.
 

I přes stále se zvyšující ceny paliva, Vám hodláme stále nabízet dopravu zdarma, tak jsme vyměnili podnikové auto z naftového za CNG. Jezdíme tak ekonomicky i ekologicky.